Hlavní menu

Amsterdam Hotelů 640

Žádné příjezdu, datum nebo zadané datum odjezdu.

Porovnání všech 640 hotelů v Amsterdam a rezervujte online.

Řadit podle:
Jméno Cena
Zobrazit na mapě

Dostupné hotely v Amsterdam

(Skupina?)
Hotel de Westertoren

Od € 60.00

Hotel de Westertoren

Raadhuisstraat 35, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Hotel de Westertoren se nachází jen pár kroků od náměstí Dam a 10 minut pěšky od hlavního nádraží v Amsterdamu. Každý pokoj má čaj/kávovar a bezplatné Wi-Fi.
De Westertoren má pokoje až pro 6 osob, všechny s vlastní sprchou. Některé pokoje mají společné toalety na chodbě.
Snídaně se podává na pokoj a skládá se z toastu, džemu, sýru, vejce a jogurtu. V blízkém okolí se nachází množství obchodů, restaurací a barů.
Do Čtvrti červených luceren dojdete za 10 minut. Tramvajová zastávka Westermarkt je na ulici a nabízí rychlý přístup do ostatních částí Amsterdamu.
Upozorňujeme, že hotel má strmé schody a nemá výtah. ... 8 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a společnou toaletou, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, Jednolůžkový pokoj s manželskou postelí a společnou toaletou, Rodinný pokoj, Třílůžkový pokoj, Čtyřlůžkový pokoj.

Foto již brzy

Od € 60.00

Hotel Verdi

Wanningstraat 9, Amsterdam, Oud Zuid, Nizozemsko

Hotel Verdi se nachází v Amsterdamu, hned za koncertním síní v muzejní čtvrti, 5 minut chůze od muzea Van Gogha, a nabízí snídaňovou místnost se zdarma dostupným Wi-Fi.
Pokoje mají k dispozici vlastní nebo sdílenou koupelnu a každé ráno se podává snídaně zahrnující čerstvé ovoce i jogurty.
Hotel Verdi stojí 7 minut chůze od parku Vondelpark i muzea Rijksmuseum. Tramvajová zastávka Museumplein zajišťuje přímé spojení s náměstími Leidseplein a Dam i nádražím Amsterdam Centraal. ... 13 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem, Jednolůžkový pokoj Standard, Jednolůžkový pokoj se sdílenou toaletou, Malý dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Malý dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a společnou koupelnou, Malý jednolůžkový pokoj se sdílenou toaletou, Rodinný pokoj typu Standard, Semi dvoulůžkový pokoj, Třílůžkový pokoj Standard.

Hotel Hermitage Amsterdam

Od € 48.00

Hotel Hermitage Amsterdam

Nieuwe Keizersgracht 16, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Hotel Hermitage se nachází 400 metrů od stanice metra Waterlooplei, 5 minut chůze od královského divadla Carré, a nabízí moderní, černo-bíle zařízené pokoje, kabelovou TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi i tichou soukromou zahradu.
Hotel Hermitage Amsterdam je umístěný v typickém domu z 18. století stojícím na břehu vodního kanálu a poskytuje pokoje s koupelnou. Každý den je v hotelu podávána kontinentální snídaně zahrnující teplé rohlíky i čerstvé ovoce.
Hermitage Amsterdam má nepřetržitě otevřenou recepci a stojí 10 minut chůze od zoo Artis i botanické zahrady Hortus Botanicus. Necelých 300 metrů od hotelu můžete navštívit muzeum Ermitáž a 20 minut chůze vás dělí od vlakového nádraží Amsterdam Centraal. ... 22 Pokoje; Hotel;

Rooms: Jednolůžkový pokoj, Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou mimo pokoj, Malý dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Rodinný pokoj, Třílůžkový pokoj, Velký dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Čtyřlůžkový pokoj.

Museum Lane Hotel

Od € 31.00

Museum Lane Hotel

Weteringschans 67, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Tento hotel, který sídlí v historické budově, se nachází pouze 5 minut chůze od náměstí Leidesplein. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Museum Lane Hotel stojí jen 140 metrů od Rijksmuseum, v historickém centru Amsterdamu.
Všechny pokoje v hotelu Museum Lane jsou zařízeny TV s plochou obrazovkou a originálními prvky včetně velkých oken. Součástí je vlastní koupelna a výhled směřuje buď do dvora, nebo na Rijksmuseum.
Hotel Museum Lane je vzdálený 5 minut chůze od náměstí Museumplein s muzei Van Gogh, Diamond a Stedelijk. Do historického pivovaru a muzea Heineken Experience dojdete za méně než 10 minut. V hotelu je k dispozici také přepážka s turistickými informacemi, jejíž zaměstnanci vám podají informace o místních zajímavostech a památkách.
Autobusová zastávka se spoji na letiště je vzdálená 3 minuty pěšky. Nedaleko se nachází také zastávky tramvají a stanice metra. ... 17 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj Basic s manželskou postelí a společnou koupelnou, Dvoulůžkový pokoj Basic s palandou a sdílenou koupelnou, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi - suterén, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a výhledem na muzeum, Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou, Malý dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Třílůžkový pokoj s koupelnou, Třílůžkový pokoj v suterénu.

Hotel Pagi

Od € 65.00

Hotel Pagi

Rokin 104, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Ajax se nachází naproti tramvajové zastávce Spui v centru Amsterdamu, pouhých 5 minut chůze od náměstí Dam. Zahrnuje 24hodinovou recepci a letištní kyvadlovou dopravu.
Všechny jednoduché, ale funkční pokoje hotelu Ajax mají světlou výzdobu, kabelovou TV a vlastní koupelnu. Některé z těchto pokojů mají výhled na kanál.
Hotel Ajax je 130 metrů od nákupní oblasti kolem Kalverstraat. Dům Anny Frankové je od hotelu vzdálen méně než 15 minut chůze. Amsterdaská Ermitáž je vzdálená 10 minut chůze. ... 21 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí, Jednolůžkový pokoj Classic, Rodinný pokoj (5 dospělých), Třílůžkový pokoj typu Classic.

Budget Trianon Hotel

Od € 33.00

Budget Trianon Hotel

J.W. Brouwersstraat 3, Amsterdam, Oud Zuid, Nizozemsko

Tento levný hotel najdete naproti náměstí Museumplein s muzeem Van Gogha, vedle koncertní síně. Recepce je otevřená 24 hodin denně.
Trianon Hotel poskytuje pokoje určené až pro 6 osob. Součástí všech pokojů je vlastní koupelna a TV. V části vyhrazené pro snídaně je každé ráno podávána kontinentální snídaně.
Ve vstupní hale si v prodejních automatech můžete koupit občerstvení a nápoje. V okolí najdete široký výběr mezinárodních restaurací podávajících obědy i večeře.
Poklidný Vondelpark skýtající možnosti k relaxaci nebo joggingu je vzdálený necelých 7 minut chůze. Naproti hotelu Trianon se nachází zastávka tramvaje poskytující přímé spojení s železniční stanicí Amsterdam Centraal a zastávkou RAI. ... 51 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj Basic s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj Basic s oddělenými postelemi, Jednolůžkový pokoj typu Basic, Levný pokoj s palandou, Samostatná postel ve společném pokoji, Společný pokoj (6 dospělých), Společný pokoj (8 osob).

Hotel de Munck

Od € 44.00

Hotel de Munck

Achtergracht 3, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Hotel de Munck najdete v klidné ulici u řeky Amstel, 8 minut chůze od náměstí Waterlooplein a Rembrandtplein. V létě je zahrada plná květin.
Ve většině pokojů je koupelna. K dispozici jsou také rodinné pokoje.
Za pouhé 3 minuty dojdete od hotelu k tramvajové zastávce Oosteinde, ze které za několik minut dojedete k rušnému náměstí Leidseplein. Hned za rohem najdete ulici Utrechtsestraat, na které je spousta obchodů a restaurací. ... 16 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a vlastní koupelnou , Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a sdílenou koupelnou, Jednolůžkový pokoj se společnou koupelnou, Rodinný pokoj, Třílůžkový pokoj s koupelnou, Čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou.

Hotel Kap City Centre

Od € 67.00

Hotel Kap City Centre

Den Texstraat 5, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Budget Hotel Kap City Centre stojí v amsterdamské rezidenční čtvrti, 15 minut pěšky od muzea Rijksmuseum a muzea Van Gogha. Nabízí základní pokoje, v nichž nechybí kabelová TV.
Pokoje jsou přístupné po schodech a všechny mají sprchu s toaletními potřebami zdarma.
Budget Hotel Kap City Centre má také zahradu a terasu. Mezi další služby a zařízení patří úschova zavazadel. Na místě a v okolí se můžete věnovat řadě aktivit, například cyklistice.
Hotel se nachází 2,1 km od amsterdamského hlavního nádraží, 1 km od květinového trhu, 1,1 km od náměstí Leidseplein, 11 km od letiště Schiphol a 3 minuty pěšky od tramvajové zastávky, odkud jezdí přímé spoje na hlavní nádraží. ... 15 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj typu Standard s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou, Malý dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Rodinný pokoj s koupelnou, Třílůžkový pokoj Standard s vlastní koupelnou, Čtyřlůžkový pokoj Standard s vlastní koupelnou .

Koopermoolen

Od € 65.00

Koopermoolen Hotel

Warmoesstraat 5, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Dvouhvězdičkový hotel Koopermoolen se nachází pouhých 5 minut pěšky od hlavního nádraží v Amsterdamu. Na místě je 24hodinová recepce a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
Všechny jednoduché funkční pokoje Koopermoolen mají TV a vlastní koupelnu. Každé ráno se v hotelu podává snídaně formou bufetu.
Koopermoolen je 300 metrů od náměstí Stationsplein, ze kterého jezdí mnoho autobusových a tramvajových linek. Náměstí Dam a nákupní zóna Kalverstraat leží necelých 10 minut chůze. Nemo je odtud 15 minut chůze. ... 23 Pokoje; Hotel;

Rooms: Apartmán (6 dospělých), Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vířivkou, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, Jednolůžkový pokoj, Třílůžkový pokoj.

Hotel Sipermann

Od € 59.00

Hotel Sipermann

Roemer Visscherstraat 35, Amsterdam, Oud-West, Nizozemsko

Hotel Sipermann se nachází u muzejní čtvrti Amsterdamu a nabízí výhled na zelený Vondelpark. Na recepci je k dispozici bezplatné Wi-Fi a v pokojích je zdarma kabelové připojení k internetu.
Každý pokoj má kabelovou TV a vlastní koupelnu. Na recepci můžete využít zařízení na přípravu kávy a čaje.
V okolí hotelu a náměstí Leidse, které je odtud jen 50 metrů, můžete navštívit řadu restaurací a barů.
Rijksmuseum je vzdálené 10 minut pěšky od hotelu a na hlavní nádraží v Amsterdamu se snadno dostanete tramvajemi 1, 2 a 5, které staví nedaleko. ... 17 Pokoje; Hotel;

Rooms: Jednolůžkový pokoj, Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Malý dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Čtyřlůžkový pokoj.

Hotel Vijaya

Od € 47.00

Hotel Vijaya

Oudezijds Voorburgwal 44, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Hotel Vijaya nabízí jednoduché, ale praktické pokoje s TV a vlastní sprchou, jen 600 metrů od vlakového nádraží Amsterdam Centraal. Součástí hotelu je bar a nepřetržitě otevřená recepce.
Hotelová restaurace připravuje indickou kuchyni včetně mnoha vegetariánských jídel a hosté mohou na jídla využít slevu. Každé ráno se v hotelu Vijaya podává kontinentální snídaně.
Vijaya Hotel leží jen něco málo přes 5 minut chůze od náměstí Dam a královského paláce. K vědeckému centru Nemo dojdete od hotelu pěšky za 15 minut a dům Anny Frankové je odtud vzdálen méně než 20 minut chůze. ... 32 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní externí koupelnou, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (1-2 dospělí), Jednolůžkový pokoj, Rodinný pokoj, Rodinný pokoj Deluxe, Třílůžkový pokoj, Čtyřlůžkový pokoj.

Amsterdam Downtown Hotel

Od € 21.00

Amsterdam Downtown Hotel

Kerkstraat 25, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Tento nekuřácký hotel nabízí ubytování v centru Amsterdamu, 5 minut chůze od náměstí Leidseplein a květinového trhu. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.
Amsterdam Downtown nabízí komfortní pokoje s kabelovou TV. Pro větší skupiny jsou k dispozici i společné pokoje.
Každé ráno si v hotelu můžete vychutnat snídani. Personál vám může pomoci s výběrem z široké škály blízkých restaurací, kam je možné zajít na oběd a na večeři.
K muzeu Rijksmuseum a k muzeu Van Gogha se lze snadno dostat za 10 až 15 minut. Tramvajová zastávka Keizersgracht je vzdálená 200 metrů a poskytuje rychlé spojení na amsterdamské hlavní vlakové nádraží. ... 21 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Jednolůžkový pokoj, Pokoj pro 5 osob, Postel ve smíšeném společném pokoji, Rodinný pokoj (4 dospělí), Třílůžkový pokoj.

Hotel Sharm

Od € 60.00

Hotel Sharm

Raadhuisstraat 33, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Sharm je malý rodinný hotel nacházející se v centru Amsterdamu, pouhých 300 metrů od královského paláce. Nabízí jednoduše zařízené pokoje, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci.
Sharm Hotel poskytuje pokoje s kabelovou TV, lednicí a vlastní koupelnou se sprchou.
Hotel Sharm je vzdálený necelých 300 metrů od domu Anny Frankové, 15 minut pěšky od hlavního amsterdamského vlakového nádraží a necelých 20 minut pěšky od náměstí Leidseplein, známého svým nočním životem. ... 12 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Levný jednolůžkový pokoj, Třílůžkový pokoj Standard, Čtyřlůžkový pokoj.

easyHotel Amsterdam City Centre South

Od € 41.00

easyHotel Amsterdam City Centre South

van Ostadestraat 97, Amsterdam, Oud Zuid, Nizozemsko

Tento cenově výhodný hotel s nepřetržitě otevřenou recepcí nabízí malé, cenově výhodné pokoje v živé amsterdamské čtvrti De Pijp. easyHotel je vzdálen necelých 15 minut chůze od náměstí Museumplein. Předmětem rezervace je pouze pokoj a za příplatek je následně k dispozici také TV, Wi-Fi připojení a úklid.
Všechny pokoje jsou jednoduché a praktické. Mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. easyHotel Amsterdam poskytuje ve všech pokojích klimatizaci. Na recepci si můžete zapůjčit dálkový ovladač k TV s plochou obrazovkou a v případě zájmu zaplatit za Wi-Fi připojení.
Ke kongresovému centru RAI je to 15 minut chůze. Amsterdam easyHotel leží 10 minut pěšky od muzea Heineken Experience. Nejbližší tramvajová zastávka je 100 metrů odtud na ulici Ferdinand Bolstraat. Jezdí odtud přímé spoje na hlavní vlakové nádraží v Amsterdamu (linky 16 a 24). Jízdenky na autobus a tramvaj si můžete zakoupit na recepci.
easyHotel Amsterdam City Centre South má nepřetržitě otevřenou recepci, uzamykatelné skříňky a prodejní automaty s občerstvením a nápoji. ... 80 Pokoje; Hotel; hotel chain: easyHotel;

Rooms: Bezbariérový třílůžkový pokoj, Dvoulůžkový pokoj Standard Economy s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj Standard Economy s manželskou postelí a oknem do vnitrobloku, Dvoulůžkový pokoj Standard Economy s oddělenými postelemi, Malý dvoulůžkový pokoj typu Economy s manželskou postelí, Malý pokoj Economy s vnitřním oknem, Čtyřlůžkový pokoj - bezbariérový.

Hotel Iris

Od € 54.00

Hotel Iris

Sarphatikade 17, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Hotel Iris se nachází v typické amsterdamské budově, pouhých 12 minut chůze od náměstí Rembrandt. Každý den se podává snídaně a v celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.
Hotel Iris má jednoduše zařízené pokoje s vlastní koupelnou a TV s plochou obrazovkou.
K návštěvě historického centra města si můžete pronajmout jízdní kolo. Na místě lze zakoupit vstupenky na různé výlety a atrakce a do 22:00 je zdarma k dispozici úschova zavazadel. Pokoje jsou přístupné po prudkém schodišti.
Hotel Iris se nachází pouhých 400 metrů od tramvajových linek 4, 7, 10 a 25 (zastávka Frederiksplein), poskytujících přístup na náměstí Dam, hlavní amsterdamské nádraží, na Museumplein a k muzeu Anny Frankové. Z 500 metrů vzdálené stanice metra Weesperplein se dostanete ke koncertní hale Heineken, amsterdamské Aréně a koncertní hale Ziggo Dome. Divadlo Koninklijk Theater Carre je vzdáleno 450 metrů. ... 19 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou., Dvoulůžkový pokoj s vlastní sprchou a sdílenou toaletou., Třílůžkový pokoj s koupelnou, Čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou.

a&o Amsterdam Zuidoost

Od € 15.00

a&o Amsterdam Zuidoost Hostel

Hogehilweg 22, Amsterdam, Zuidoost, Nizozemsko

a&o Amsterdam Zuidoost se nachází v Amsterdamu, 1 km od amsterdamské arény. K dispozici zde je bar a neplacené soukromé parkoviště.
Všechny pokoje jsou vybavené TV a mají vlastní koupelnu se sprchou.
Recepce je otevřená 24 hodin. V lobby a baru je satelitní TV, na které lze sledovat různé sportovní programy.
V hostelu si můžete zahrát kulečník a půjčit si jízdní kola. a&o Amsterdam Zuidoost se nachází 6 km od výstavního a konferenčního centra Amsterdam RAI a od Mezinárodního obchodního centra IBC. Letiště Schiphol je vzdáleno 13 km. ... 353 Pokoje; Hostel; hotel chain: A&O Hotels & Hostels;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Jednolůžkový pokoj, Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji, Rodinný pokoj (2 dospělí + 2 děti), Rodinný pokoj s koupelnou, Třílůžkový pokoj, Čtyřlůžkový pokoj.

Amistad hotel

Od € 80.00

Amistad hotel

Kerkstraat 42, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

This popular hotel is located only steps away from the flower market and Leidseplein. A typical Dutch breakfast with omelets and pancakes is served until 12:00 in the afternoon.
The renovated rooms of Amistad hotel are accessible by stairs, modern decorated with fresh colours and have free internet access. There are coffee and tea facilities and a flat-screen TV.
A typical Dutch breakfast with omelets or pancakes is served in the kitchen breakfast room. Amistad also offers a fax service, prepaid mobile phones and a laundry service. You can ask for extra pillows and blankets.
The Prinsengracht tram stop is only steps away and offers easy access to Amsterdam Central Station and further districts. The property is only steps away from the famous gay and straight clubbing scene. ... 9 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou, Jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou .

Budget Dam Hotel

Od € 12.00

Budget Dam Hotel

Damrak 31, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Dam Hotel nabízí jednoduše zařízené, cenově dostupné pokoje v centru Amsterdamu, jen 300 metrů od hlavního vlakového nádraží v Amsterdamu. Recepce funguje pro pohodlí hostů 24 hodin denně a v objektu je k dispozici bezplatná síť Wi-Fi.
Dam Hotel nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou, ventilátorem a trezorem. Místnosti mají dřevěnou podlahu každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Na snídani mohou hosté zajít do některé z mnoha okolních restaurací či kaváren.
Ze stanice jezdí tramvajové i vlakové spoje a metro do celého města. Nákupní zóna Kalverstraat je od hotelu Dam necelých 10 minut pěšky. K domu Anne Frankové dojdete pěšky za 15 minut. ... 35 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Dvoulůžkový pokoj typu Standard s oddělenými postelemi a bez okna, Jednolůžkový pokoj, Levný dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Levný rodinný pokoj, Levný čtyřlůžkový pokoj, Postel v 10lůžkovém smíšeném společném pokoji, Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji, Rodinný pokoj typu Basic, Třílůžkový pokoj, Čtyřlůžkový pokoj Basic.

Hotel Blossoms City

Od € 38.00

Hotel Blossoms City

Stadhouderskade 76, Amsterdam, Oud Zuid, Nizozemsko

Hotel Blossoms je situován přímo naproti muzeu Heineken Experience, pouhých 7 minut chůze od náměstí Museumplein. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve vstupní hale, mapy města, pronájem jízdních kol a malou kuřáckou zahrádku.
Hotel Blossoms City poskytuje pokoje s TV a vlastní koupelnou.
Hotel Blossoms City se nachází 50 metrů od tramvajové zastávky Stadhouderskade, ze které jezdí přímé spoje na náměstí Dam a hlavní nádraží v Amsterdamu, a 15 minut chůze od náměstí Leidseplein s celou řadou obchodů a nočních klubů.
Každé ráno se podává jednoduchá snídaně formou bufetu. Recepce je otevřená 24 hodin denně a můžete si zde zakoupit nápoje a občerstvení. Hotel Blossoms City se nachází 5 minut chůze od známé tržnice Albert Cuyp. ... 21 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postel v suterénu, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi - suterén, Jednolůžkový pokoj, Malý jednolůžkový pokoj, Třílůžkový pokoj, Třílůžkový pokoj typu Comfort.

Hotel Washington

Od € 44.00

Hotel Washington

Frans van Mierisstraat 10, Amsterdam, Oud Zuid, Nizozemsko

Hotel Washington sídlí v budově z počátku 20. století, která stojí 300 metrů od náměstí Museumplein. Hotel nabízí ubytování v typicky amsterdamských pokojích a stará se o krásnou zahradu ve dvoře. Můžete si v něm půjčit jízdní kola.
Hotel Washington má pokoje vybavené psacím stolem a kabelovou TV. Všechny mají buď vlastní, nebo společnou koupelnu s fénem. Z některých pokojů je vidět na zahradní terasu.
Ráno je připravena kontinentální snídaně formou bufetu. Washington Hotel stojí ve čtvrti, kde najdete řadu restaurací, kam můžete zajít na večeři.
Washington Hotel se nachází 10 minut tramvají od náměstí Leidseplein a hned za rohem od něj se koná proslulý pouliční trh Albert Cuyp. Nákupní ulice Kalverstraat leží 2 km od hotelu. Hosté mohou v neděli bezplatně parkovat na ulici. ... 22 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a společnou koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, Jednolůžkový pokoj, Jednolůžkový pokoj se společnou koupelnou, Menší dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí / oddělenými postelemi, Třílůžkový pokoj, Čtyřlůžkový pokoj.

Budget Hotel Tourist Inn

Od € 16.00

Budget Hotel Tourist Inn

Spuistraat 52, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Hotel Tourist Inn je levný hotel, který se nachází v Amsterdamu, pouhých 750 metrů od domu Anne Frankové. Je vzdálen 8 minut chůze od amsterdamského hlavního nádraží a náměstí Dam. Má klimatizované pokoje, které se nacházejí ve 2 různých budovách.
Tourist Inn nabízí ubytování ve společných pokojích nebo v soukromých pokojích s vlastní nebo sdílenou koupelnou. Hotel má moderně zařízené pokoje pro 1 až 6 osob. Všechny pokoje zahrnují TV a bezplatné Wi-Fi připojení. Denně se podává bezplatná kontinentální snídaně.
Hotel Tourist Inn nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a v hlavní budově je k dispozici výtah. Hosté mohou využívat 4 počítače s internetem, pokud chtějí být v kontaktu s blízkými.
Z náměstí Dam lze za 10 minut dojet tramvají na náměstí Museumplein se známým Van Goghovým muzeem. ... 86 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Dvoulůžkový pokoj typu Basic s oddělenými postelemi a společnou koupelnou, Jednolůžkový pokoj, Jednolůžkový pokoj typu Basic se společnou koupelnou, Pokoj pro 5 osob se společným sociálním zařízením, Pokoj pro 6 osob se společným sociálním zařízením, Postel ve společném pokoji, Třílůžkový pokoj, Třílůžkový pokoj Basic se sdílenou koupelnou., Čtyřlůžkový pokoj, Čtyřlůžkový pokoj typu Basic se společnou koupelnou.

Hotel Imperial

Thorbeckeplein 9, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Hotel Imperial is a charming, family-run hotel with a central location on the traffic free Rembrandt Square. Dam Square is a 10-minute walk away. There is a tram stop 100 meters away with fast connections to Amsterdam Central Station and the RAI Congress Centre. The Flower Market as well as most museums and sights are within walking distance.
Hotel Imperial offers uniquely decorated guestrooms with a private bathroom and free Wi-Fi. Coffee and tea facilities and a hairdryer are available upon request. ... 14 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Třílůžkový pokoj.

Hotel Freeland

Od € 45.00

Hotel Freeland

Marnixstraat 386, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Okouzlující Hotel Freeland s bezplatným Wi-Fi je situován v centru Amsterdamu, méně než 50 metrů od divadla DeLaMar a 5 minut chůze od Vondelparku.
Individuálně řešené pokoje jsou pojmenované po květinách a mají příslušenství pro přípravu čaje a kávy. V ranních hodinách si můžete vychutnat tradiční holandskou snídani. Na recepci jsou po celý den k dispozici káva, čaj a nealkoholické nápoje.
Hotel Freeland se nachází ve čtvrti Jordaan, 260 metrů od pulzujícího náměstí Leidseplein, 10 minut chůze od náměstí Museumsplein, kde najdete muzeum Stedelijk, Van Goghovo muzeum a Rijksmuseum, a 15 minut chůze od domu Anny Frankové. ... 14 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a společnou koupelnou, Malý jednolůžkový pokoj, Menší jednolůžkový pokoj se společným příslušenstvím, Třílůžkový pokoj.

Frisco Inn

Od € 67.00

Frisco Inn Hotel

Beursstraat 5, Amsterdam, Amsterdam centrum, Nizozemsko

Frisco Inn se stylovým a čistým ubytováním v srdci Amsterdamu, nabízí vkusné prostředí pro návštěvu města za konkurenceschopnou cenu.
Tento penzion, který se nachází hned za slavnou budovou Beurs van Berlage poblíž hlavního nádraží a náměstí Dam, poskytuje skvělou polohu a vynikající dopravní spojení.
Bar penzionu nabízí útulnou atmosféru k vychutnání koktejlu nebo kulečníku. Moderně dekorované pokoje ještě přidávají na praktičnosti ubytování.
Budete akorát za rohem od nejlepších nákupních ulic a mnoha turistických atrakcí. Vedle penzionu můžete vyrazit na výlet amsterdamskými kanály a obdivovat nádherné mosty a charakteristické sedlové domy.
Vezměte prosím na vědomí, že schody mohou být strmé. ... 11 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí.

Hotel Max

Od € 59.00

Hotel Max

Hemonystraat 7S, Amsterdam, Oud Zuid, Nizozemsko

Hotel Max se nachází v v klidné rezidenční části slavné čtvrti De Pijp v Amsterdamu, jen 300 metrů od muzea Heineken Experience, trhu Albert Cuyp a tramvajové zastávky Stadhouderskade. Check-in probíhá v Hotelu Iris.
Všechny barevné pokoje v Hotelu Max mají koupelnu se sprchou a některé také výhled do malé zahrady ve dvoře. Pokoje jsou přístupné po strmém schodišti.
Hotel leží 300 metrů od tramvajové zastávky Oosteinde, odkud jezdí spoje k Rijksmuseu a na rušné náměstí Leidseplein, i od stanice metra Weesperplein umožňující přímé spojení s fotbalovým stadionem Amsterdam Arena. Z téže stanice lze dojet za 19 minut metrem ke koncertní hale Heineken Music Hall. Náměstí Dam a hlavní nádraží je vzdáleno krátkou jízdou tramvají 16, 4 a 25. ... 19 Pokoje; Hotel;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi.